Advokātu birojs

Izcila advokāta darbs ir nemanāms. Savus uzdevumus viņš pilda profesionāli, bet mērķus sasniedz ārēji neuzkrītoši un efektīvi. Zvērinātu advokātu biroja „Dzanuškāns & Partneri” komanda ir domubiedru grupa ar lielu profesionālo pieredzi un kompetenci visdažādākajās jomās, arī tādās, kurās līdz šim Latvijā nav pievērsta pietiekami liela uzmanība. Birojā praktizē vairāki pieredzējuši zvērināti advokāti, kuri ir specializējušies dažādās tiesību jomās. Klienta jautājums nereti aptver vairākas jomas, tāpēc, vēršoties birojā, tiek nodrošināta vairāku kolēģu piesaiste, un tas klientiem dod pamatotu pārliecību, ka viņa jautājums tiks atrisināts vispusīgi.

Visus birojā strādājošos vieno princips – augsti profesionālie standarti, sasniedzot labāko iespējamo rezultātu klientam un vienlaikus dodot labumu arī plašākai sabiedrībai.
 
 
 

Meklētājs:
Mēneša citāts:
Zvērināts advokāts
Jānis Dzanuškāns:
„Juristi bieži atrodas politikas tuvumā, – un tas ir saprotami. Ikviens nopietni domājošs politiķis vēlas būt kādas sabiedrībai noderīgas idejas iniciators, taču katra politiskā griba ir juridiski korekti jāformulē.”
Saglabā mūsu kontaktus tālrunī:

Dzanuškāns & Partneri © 2016 jdz.lv · Visas tiesības paturētas · Ar prieku izstrādāja → WEBMEISTARS