Valsts pārvalde

Mūsu birojs ir kļuvis par vienu no vadošajiem advokātu birojiem tieši valsts pārvaldes jautājumu risināšanā, jo biroja speciālistiem ir liela profesionālā pieredze un valsts pārvaldē iegūtas zināšanas.

Ņemot vērā iedzīvotāju un to pārstāvēto nevalstisko organizāciju interesi par valsts pārvaldē notiekošajiem procesiem un šo nevalstisko organizāciju vēlmi ietekmēt šos procesus, ir aktuāls jautājums par optimālu nevalstisko organizāciju un valsts pārvaldes institūciju savstarpējās sadarbības īstenošanu. Tāpēc īpaši vēlamies akcentēt mūsu biroja advokātu pieredzi tiesību aktu un dažādu tautsaimniecību sfēru reglamentējošo normatīvu izstrādē.

Birojs piedāvā konsultācijas un praktisko palīdzību iedzīvotāju un nevalstisko organizāciju likumīgo interešu īstenošanā un pārstāvībā valsts un pašvaldību iestādēs un to struktūrvienībās. Birojs palīdzēs sekmēt dažādu iniciatīvu virzīšanu apstiprināšanai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

 

Meklētājs:
Mēneša citāts:
Zvērināts advokāts
Jānis Dzanuškāns:
„Juristi bieži atrodas politikas tuvumā, – un tas ir saprotami. Ikviens nopietni domājošs politiķis vēlas būt kādas sabiedrībai noderīgas idejas iniciators, taču katra politiskā griba ir juridiski korekti jāformulē.”
Saglabā mūsu kontaktus tālrunī:

Dzanuškāns & Partneri © 2016 jdz.lv · Visas tiesības paturētas · Ar prieku izstrādāja → WEBMEISTARS